Nezničte si chrbát nezdravým sedením – riešenie existuje

Hrbíme sa pri chôdzi aj pri sedení za počítačom alebo u kuchynského stolu. Sedíme skoro stále. Z človeka vzpriameného sa premieňame doslova na človeka sediaceho. A našej chrbtici to nerobí dobre – a nielen jej. Bolesť chrbta zažíva takmer každý a už dávno je považovaná za civilizačnú chorobu. Preto sa neustále hľadajú riešenia, ktoré by nás chronických bolestí zbavili a opäť nás postavili do vzpriamenej polohy. Jedna také pomôcka existuje. Ide o dynamicko-smerové podložky na sedenie Dynasit.

Výhodou podložky na stoličku Dynasit je jej univerzálnosť. Ľahko sa prenáša, hodí sa na rôzne typy stoličiek, od kancelárskych kresiel, cez jedálenské stoličky až po kreslá v obývačke. Vlastnosti dynamickej podložke dáva jej špeciálna konštrukcia. Tá zaistí dynamizáciu ľudského tela behom sedenia. Telo už nebude strnulé. Vďaka nafukovacej smerovej podložke a dynamickej obojsmernej membráne, ktoré tvoria srdce sendvičového riešenia Dynasit podložky, bude vaše telo v pohybe aj vtedy, keď len sedíte.

Účinnosť podložky Dynasit dokázali klinické štúdie. Používaním sa zníži statická záťaž chrbtice. Podložka účinkuje ako prevencia aj pomôcka pri riešení degeneratívnych chorôb chrbtice. Má schopnosť posilňovať chrbtové svalstvo a nielen to.Dynamické podložky stimulují pri sedení hýžde, čo funguje ako prevencia a riešenie problémov s celulitídou. Súčasne vďaka sedeniu na podložke telo spaľuje viac kalórií než pri klasickom sedení.

Dynasit ponúka zdravé sedenie pre každého

Zlé návyky pri sedení máme už od detstva. Zdravé sedenie by sa malo vyučovať už v materskej škôlke. Lenže v školských osnovách ho nenájdeme ani neskôr a preto musíme deti učiť zdravo sedieť a vzpriamene chodiť bez pomoci školy. Pomocnú ruku nám podajú práve dynamické podložky Dynasit, ktoré sú vhodné nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Pre zvýšenie atraktivity sa predávajú mimo iné aj s detskými potlačami. Potlač vám však pri väčšom odbere Dynasit podložiek pripravia i na mieru. Zdravotné a rehabilitačné podložky Dynasit si objednajte na webových stránkach Dynasit.sk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *