Tantra masáže, zaujímavé a zábavné privyrobenie

Viete masírovať človeka a zabezpečiť mu dokonalé uvoľnenie? A hľadáte príležitosť, ako si trocha finančne prilepšiť? Potom je škoda, ak svoje schopnosti nevyužívate. Navyše, môžete ich spojiť aj s prirodzeným šarmom ženy/muža, trochou erotiky a váš zárobok môže byť niekoľkonásobne väčší. Samozrejme, pri zachovaní všetkej slušnosti. Tantra masáže sú obľúbenou masérskou technikou a pre vás možno aj príležitosťou na zarobenie si slušných peňazí.

Odhoďte predsudky, tantrická masáž nie je ani zďaleka sexuálnou službou

Prvé spojenie s tantrickou masážou môže byť trochu zvláštne, ale uvidíte, že čoskoro si ju obľúbite. Je potrebné odhodiť ostych, predsudky a zamerať sa na význam samotnej masážnej techniky. Ten je jednoznačný – dosiahnuť čo najväčšiu rovnováhu medzi fyzickou a psychickou stránkou. A to ide práve spojením relaxačnej masáže s jemným dráždením a erotickým vzrušením. Tatra masáž ani zďaleka nie je erotickou službou, i keď mnohí ju za ňu môžu považovať. Je to však plnohodnotná, avšak trochu iná masáž.

Nevyhnutné je maximálne uvoľnenie vás ako maséra či masérky. Nesmiete sa hanbiť, musíte mať odvahu dotknúť sa cudzieho tela a zabezpečiť jeho vzrušenie. Takisto musíte byť schopný/á byť v prítomnosti s masírovaným človekom v úplnej nahote.

Naštudujte si informácie a zabezpečte podmienky

Ak chcete tatra masáž ponúkať ľuďom, či už mužom, alebo ženám, musíte si najskôr naštudovať množstvo kníh. Tak, aby ste vedeli nielen o tom, ako masáž prebieha, ale naučili sa aj špeciálne techniky tantry. Takisto si zabezpečiť potrebné pomôcky a najmä, vytvoriť na masáž harmonický priestor. Pozitívom pre vás je, že na zriadenie „salónu tantra masáže“ nepotrebujete finančne nákladný masérsky stôl, ale len vytvoriť príjemný podklad priamo na zemi. Napríklad prostredníctvom matraca. Zabezpečte si tiež vonné oleje, telové oleje a harmonizujúcu a upokojujúcu hudbu, ktorá je pri tantrickej masáži neodmysliteľná.

Nezabúdajte sa s klientom najskôr porozprávať

Tantrická masáž je špecifická a vyžaduje si maximálnu dôveru medzi masérom a klientom. Preto masáži predchádza rozhovor. Počúvajte pozorne to, čo vám klient hovorí, čo si predstavuje a čo od masáže očakáva. Maximálne to rešpektujte a snažte sa, aby boli jeho očakávania naplnené. Vždy si s klientom stanovte hranice, kam až chcete, prípadne môžete pri masáži zájsť. Jednoducho tak, aby ste sa vyhli momentom zbytočného prekvapenia či znepokojenia.

Ak ste sa rozhodli byť tantrickým masérom či masérkou, svojich klientov nájdete jednoducho na internete. Stačí sa len prezentovať na tých správnych miestach. Tým je aj internetová stránka tantra-masaz.sk, ktorá združuje tantrických masérov a masérky. Zobrazený na nej môže byť aj váš profil maséra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *