V budúcnosti sa môžeme tešiť na revolučné kancelárske stoličky

Technológie zasahujú do rôznych oblastí, dokonca aj natoľko špecifických, ako je kancelársky nábytok. Japonský výrobca automobilov využil technológiu z vozidiel na klasické kancelárske stoličky, ktoré sa po zatlieskaní automaticky zasunú k pracovnému stolu. Podobné modely menia ľuďom každodenný život, a preto by ste mali nechať vstúpiť moderný kancelársky nábytok aj do vašej kancelárie.

Vo svojej podstate sa jedná o klasickú kancelársku stoličku s tou výnimkou, že je vybavená motorom. Inteligentná stolička disponuje samoobslužným parkovacím systémom, a tak sa pri zatlieskaní zasunie k stolu.

Späť do reality

Ale teraz sa vrátime do reality. Obdobné inteligentné stoličky sa na trh pre bežných spotrebiteľov dostanú až za dlhú dobu, a preto by ste mali zatiaľ investovať do komfortnej alternatívy. Síce sa sama nezasunie k pracovnému stolu, ale poskytne vám dokonalé posedenie počas práce v kancelárii.

Ak sa pozrieme na produktové portfólio internetového obchodu Kancelaria24h.sk, potom sa na vás tešia lacné aj drahšie varianty. Popri kancelárskych stoličiek si môžete vybrať z pestrej škály čalúnených či kožených kresiel.

Ako by mala kancelárska stolička vyzerať?

Veľmi dôležitá je ergonómia, pričom takmer všetky prvky by mali byť výškovo či uhlovo nastaviteľné. Stoličku by ste si mali nastaviť podľa toho, ako ju potrebujete, teda napríklad výšku od zeme, uhol chrbtového operadla a podobne. Ďalším parametrom, na ktorý by ste si mali dať pozor, je materiál. Napríklad nekvalitné kožené kreslo sa môže podpísať na tom, že sa na ňom budete v letných dňoch príliš potiť.

Internetový obchod ponúka vysokú kvalitu, ale nesklame vás ani po cenovej stránke. Aby vám uľahčil výber, rozdelil vám sortiment aj podľa cien. Ak chcete investovať menšiu sumu, potom vstúpite do skupiny s stoličkami do 125 euro.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *