Brigady.sk
Inzeráty Blog Prihlásiť Registrácia Pridať inzerát

© 2019 Brigady.sk

23.07.2019

Copywriter

Druh brigády

Dlhodobá brigáda

Dátum nástupu

Ihneď

Miesto brigády

Myjava

Požiadavky na vzdelanie

Jazykové znalosti

Celková mzda (Brutto)

5€/hod.

Do nášho kopaničiarskeho redakčného tímu hľadáme prispievateľov či stálych redaktorov, ktorí sa zaujímajú o dianie na kopaniciach a majú pozitívny vzťah k písaniu.

Pracovný čas: Flexibilný
Pracovné miesto: Homeoffice
Očakávaný výkon: Čitateľnosť a kvalitný obsah
Nevyhnutná podmienka: Zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý!
Termín nástupu: ASAP
Odmena: 5€/normostrana (1800 znakov vrátane medzier)

Pre koho je pozícia určená?

Pozícia redaktora je určená pre ľudí so širokým prehľadom o dianí v kopaničiarskom regióne a pre ľudí, ktorí túto oblasť milujú. Pozícia je vhodná pre študentov a absolventov stredných a vysokých škôl, ideálne so zameraním na žurnalistiku alebo masmédiá. Je však určená aj všetkým, ktorí majú o čom písať z oblasti kopaničiarskeho regiónu a dokonale ovládajú gramatiku slovenského jazyka. Hľadáme spoľahlivých redaktorov, ktorí vedia, čo ľudí zaujíma, radi spoznávajú zákutia kopaničiarskeho regiónu, zaujímavé osoby z kopaníc a majú prehľad o dianí na kopaniciach. Inými slovami, chceme aby sa sekcia Novinky (https://kopanice.sk/novinky/) na webe Kopanice.sk premenila na malý, regionálny, kopaničiarsky REFRESHER s množstvom zaujímavých článkov z oblasti turistiky, tipov na výlet, gastronómie, zaujímavostí, príbehov z kopaníc a pod. Cieľom je aby sa čitatelia radi vracali na web prečítať si pútavý obsah z kopaníc a aby zaujal aj domáceho čitateľa, ale aj čitateľa mimo regiónu a vo všeobecnosti aby portál Kopanice.sk poskytol návštevníkom regiónu komplexný prehľaď o všetkých podstatných informáciách.

Podrobné informácie aj s inštrukciami ako sa uchádzať o pozíciu redaktora nájdete na našom webe Kopanice.sk v sekcii Kariéra (https://kopanice.sk/kariera/).

Mapa

Kontaktný formulár