Brigady.sk
Inzeráty Blog Prihlásiť Registrácia Pridať inzerát

© 2019 Brigady.sk

Inzeráty

#

Lahôdky, ich dokladanie v obchodnom reťazci

Bánovce nad Bebravou 3€/hod.

P.J. Servis, s r.o.

Ahoj! Láka ťa brigáda v medzinárodnom obchodnom reťazci? Náš klient hľadá šikovných brigádnikov, ktorí budú pracovať na oddelení lahôdky, kde sa budú dokladať mliečne a mäsové výrobky. Je nutné aby si disponoval zdravotným preukazom na prácu v potravinárstve.

#

Trainee asistent/ka obchodného oddelenia Kofola a.s.

Bratislava - Ružinov 4€/hod.

Kofola a.s.

Si zodpovedný/á, máš zmysel pre poriadok, chceš si vyskúšať prácu v open space a popri škole si chceš vyplniť voľný čas? Ponúkame Ti možnosť začleniť sa do nášho obchodného tímu ako jeho nepostrádateľná súčasť. Práce bude dosť, nudiť sa rozhodne nebudeš :) K Tvojim hlavným činnostiam bude patriť: - zabezpečovanie plynulého chodu recepcie, - návštevy, telefonáty, evidencia pošty - evidovanie objednávok, zmlúv v informačnom systéme SAP, - zabezpečovanie kancelárskych potrieb a zariadenia, - zabezpečenie vzhľadu a čistoty v zasadacích miestnostiach a spoločných priestoroch, - zabezpečovanie podporných administratívnych prác pre chod spoločnosti, - rezervácie ubytovania.

#

Prieskumy - práca na doma cez počítač a internet

Bratislava - Nové Mesto 0€/mesiac

Prieskumy

Privyrobte si vyplňovaním prieskumov cez internet (aké používate potraviny, kozmetiku, aké sledujete televízie a rádia, noviny, časopisy, weby, mobilní operátori... prieskumy sú anonymné). Je to jednoduché, cez počítač a internet.